פרופיל החברה

קבוצת שגיא-יוגב מתמחה בתוכניות פנסיה, ביטוחי מנהלים, פוליסות ביטוח חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות, תכניות חיסכון וביטוחי בריאות מזה למעלה מ- 25 שנה.

הסוכנות פועלת מול יותר מ-30,000 מעסיקים ועובדים מכל המגזרים אשר מבוטחים בתוכניות פנסיה וביטוח הכוללים הסדרים והטבות מיוחדות ונהנים מהיכולות המקצועיות , הטכנולוגיה המתקדמת והשירות המקצועי שמספקת קבוצת שגיא-יוגב.

שגיא-יוגב, הנמצאת בבעלות חברת מגדל, נמנית על סוכנויות ההסדר הגדולות בארץ.

גודלה של קבוצת שגיא-יוגב, היקף עסקיה וקשריה המקצועיים עם כל חברות הביטוח בארץ מקנים לה תנופה וגמישות ביוזמות כלכליות, יכולת תגובה מהירה, יצירתיות ויכולת גבוהה בקידום תהליכי הטיפול בלקוח.

מערכת התפעול של הסוכנות , ה"שי ביט" , הותאמה לממשק המעסיקים החדש אשר נכנס לתוקף בהדרגה החל מתחילת 2016. מערכת זו הותאמה לקליטת היזונים חוזרים ובקרות על הפקדות המעסיק כמתבקש מהוראות החוק. כמו כן, שגיא יוגב מספקת שירותי סליקה ובקרה על הפקדות המעסיק כ"גורם מתפעל" בלבד, בעולם של ריבוי סוכנים פנסיונים, תוך תיאום וסנכרון עמם ובהתאם לבחירת העובד.

עובדי יחידות השירות של שגיא יוגב – הלב הפועם של מערך השירות בחברה, הם אלו אשר מתפעלים הן את תיק שגיא-יוגב והן את תיקי הסוכנים. כל עובד תפעול עובד מול קבוצה קבועה של מעסיקים וסוכנים ומטפל באופן ישיר בלקוחות המשויכים לו. בצוותי התפעול אנשי מקצוע ותיקים בעלי רקע, ידע וניסיון ביטוחי עשיר.

קבוצת שגיא יוגב פועלת באמצעות שלוש זרועות:

קבוצת שגיא-יוגב מונה כ- 65 סוכנויות וסוכנים, מן הבולטים בענף וכ- 140 עובדים שכירים, הפועלים מול כל חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות.

שם תפקיד יצירת קשר
יעקב אלון מנכ"ל yakova@sgy.co.il
חני שבח מנהלת כספים HaniS@sgy.co.il
רותי עזוז מנהלת המטה המקצועי והטכנולוגי RuttyA@sgy.co.il
נעם סטיר מנהל אגף עסקים, תיק שגיא יוגב NoamS@sgy.co.il
איריס ויזנפלד מנהלת מערך סוכנים ומחלקת בריאות  IrisW@sgy.co.il
אורן שם טוב מנהל מחלקת פיננסים orens@sgy.co.il
אביבה מרצבקה מנהלת שכר ומשאבי אנוש AvivaG@sgy.co.il
 

 

לתאום פגישה

כל הזכויות שמורות לשגיא יוגב סוכנויות לביטוח (1988) בע”מ - חברת בת של קבוצת מגדל | תנאי שימוש | סודיות ופרטים
כניסה לאזור אישי למוצרים פנסיונים בלבד