פרופיל החברה

קבוצת שגיא-יוגב הנמצאת בבעלות חברת מגדל חברה לביטוח בע"מ, נמנית על סוכנויות ההסדר הגדולות בארץ וכבר למעלה מ – 30 שנים מתמחה בתוכניות פנסיה, ביטוחי מנהלים, פוליסות ביטוח חיים, קופות גמל, קרנות השתלמות, תכניות חיסכון וביטוחי בריאות.

גודלה של קבוצת שגיא-יוגב, הותק והבסיס המקצועי האיתן שצברה בתחומה, כמו גם היקף עסקיה וקשריה המקצועיים עם כל חברות הביטוח בארץ, מקנים לה יצירתיות וגמישות ביוזמות כלכליות ויכולת תגובה מהירה בקידום תהליכי הטיפול בלקוח. מכל אלה נהנים למעלה מ-40,000 מעסיקים ועובדים מכל המגזרים, המבוטחים בתוכניות פנסיה וביטוח הכוללות הסדרים והטבות מיוחדות.

שירותי הסליקה והתפעול בשגיא יוגב מתבצעים באמצעות מערכות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות המותאמות להוראות רשות שוק ההון ולכל היצרנים בענף הפנסיוני ובהתאם לבחירת העובד. זו הסיבה שמעסיקים רבים בוחרים לקבל את שירותים אלה משגיא יוגב.
עבור המעסיק מונגש פורטל מתקדם המאפשר לו ביצוע בקרות מלאות על תהליך הסליקה המבוצע על ידי שגיא יוגב, לרבות קבלת היזונים חוזרים, טעינת קבצי סליקה, הפקת דוחות למעסיק וכיו״ב, וכל זאת תוך שקיפות מלאה למעסיק.

בין אם לניהול התיק הביטוחי כולו או לשירותי סליקה בלבד, בשגיא יוגב המעסיק ועובדיו נהנים משירות מקצועי ואיכותי ע"י עובדי התפעול של שגיא יוגב. אנשי מקצוע ותיקים אלה, הפועלים כ"לב הפועם של החברה", הם בעלי רקע, ידע וניסיון ביטוחי עשיר ולכל אחד מהם משויכת קבוצה קבועה של מעסיקים וסוכנים המקבלים שירות וטיפול במסירות וביחס אישי.

קבוצת שגיא יוגב פועלת באמצעות שלוש זרועות:

תיק לקוחות עצמי משלה, המהווה את ליבת העסקים של הקבוצה. תיק זה מופעל ממטה החברה בפ"ת.

מיזמים משותפים, המרחיבים את בסיס הפעילות של שגיא-יוגב בתיקי ביטוח ובתחומי ביטוח נוספים.

סוכנים עצמאיים, הפועלים במשרדיהם או מתוך המשרדים והסניפים של שגיא-יוגב, ונעזרים בתשתיות השרות והטכנולוגיה של הקבוצה.

קבוצת שגיא-יוגב מונה כ- 50 סוכנויות וסוכנים, מן הבולטים בענף וכ- 130 עובדים שכירים, הפועלים מול כל חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות.

שם תפקיד יצירת קשר
יעקב אלון מנכ"ל yakova@sgy.co.il
חני שבח מנהלת כספים HaniS@sgy.co.il
רותי עזוז מנהלת המטה המקצועי והטכנולוגי RuttyA@sgy.co.il
נעם סטיר מנהל אגף עסקים, תיק שגיא יוגב NoamS@sgy.co.il
איריס ויזנפלד מנהלת מערך סוכנים ומחלקת בריאות  IrisW@sgy.co.il
אורן שם טוב מנהל מחלקת פיננסים orens@sgy.co.il
אביבה מרצבקה מנהלת שכר ומשאבי אנוש AvivaG@sgy.co.il
 

 

לתאום פגישה

כל הזכויות שמורות לשגיא יוגב סוכנויות לביטוח (1988) בע”מ - חברת בת של קבוצת מגדל | תנאי שימוש | סודיות ופרטיות
כניסה לאזור אישי למוצרים פנסיונים בלבד