פרופיל החברה

הובלה טכנולוגית ושירות אישי
בניהול הסדרים פנסיוניים פיננסים וביטוח

התמחות בפתרונות ייחודיים לחברות צומחות בתחום ההייטק, ביוטק, פיננסים וקרנות הון סיכון

שגיא-יוגב הינה חברת בת של מגדל ואחת ממנהלות ההסדרים הפנסיוניים המובילות בישראל. מדורגת באופן קבוע בצמרת 100 Dun’s וחברה בפורום מנהלי ההסדרים הפנסיוניים בישראל. שגיא-יוגב עובדת מול כל חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ובתי ההשקעות בישראל.

נכון לסוף 2019 עמד היקף הפרמיות של שגיא-יוגב על כ- 1.6 מיליארד ₪ בשנה , כאשר אנו גאים להעניק שירות ליותר מ-40,000 לקוחות.

תחומי התמחותנו


תפיסת השירות האישי

שגיא-יוגב מעמידה לרשות כל לקוח מומחה פנסיוני מקצועי ומנוסה, בעל ידע ביטוחי עשיר ומגוון. הקשר הבלתי אמצעי בין הלקוח למומחה הפנסיוני מייצר ערך רב ללקוח אשר נהנה מטיפול “בוטיק” ברמה הגבוהה ביותר.

הובלה טכנולוגית ושירותי סליקה מתקדמים

שגיא-יוגב פיתחה ומפעילה מערכת טכנולוגית מתקדמת וייחודית אשר מותאמת באופן מלא לכל דרישות הרגולציה – “ממשק מעסיקים”. ניסיון רב השנים שצברנו בנושא שירותי תפעול וגבייה למעסיקים, הידע המקצועי הנרחב, היכולת שלנו לעבוד בסביבה של ריבוי סוכנים אצל מעסיק וההיכרות שלנו בעבודה עם כל הגופים המוסדיים, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו שירותי סליקה ובקרה על הפקדות המעסיק ברמה הגבוהה ביותר והכל תוך סנכרון ותיאום עם כל הסוכנים הפנסיוניים שנבחרו על ידי העובדים.

דוחות בקרה מתקדמים למעסיק


שירות ומידע בערוצים דיגיטליים לעובד ולמעסיק

שגיא-יוגב מנגישה למעסיק פורטל מתקדם המאפשר לו שקיפות מלאה על כל תהליך הסליקה המבוצע על ידנו, לרבות קבלת דוחות היזונים חוזרים מכל הקופות הפנסיוניות, טעינת קובצי סליקה, הפקת דוחות למעסיק וכיו”ב.

בנוסף, שגיא-יוגב מעמידה לרשות לקוחותיה אתר אינטרנט אישי עדכני ומאובטח. האתר כולל מידע מפורט על כל נתוני התוכניות הפנסיוניות, כולל סכומי חיסכון צבור, תחזית קצבה, סכומי ביטוח, דמי ניהול ופירוט התשלומים האחרונים בכל אפיקי הפנסיה והביטוח, הגמל וההשתלמות.

מחלקת פיננסים

שגיא-יוגב עובדת בשיתוף פעולה עם הגופים הפיננסים המובילים בישראל ובעולם מזה למעלה מ- 20 שנה. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות פיננסים מתקדמים בהתאמה אישית, תוך ניתוח מקיף ומעמיק של סך הנכסים הפנסיונים והפיננסים הקיימים, בהתחשב בצרכים האישיים, בשיקולי מיסוי ובמצב שוק ההון. לקוחותינו מנהלים דרכנו קופות גמל, קרנות השתלמות, פוליסות פיננסיות, השקעות אלטרנטיביות וניהול תיקי השקעות בהיקף של מעל 3 מיליארד ₪.

מחלקת בריאות

אנו בשגיא-יוגב מפעילים שירות ללקוחותינו המסייע להם לבחון ביטוחי בריאות קיימים וכן לסייע להם בהתאמת ביטוחי בריאות חדשים. השירות מאפשר לבחון האם ביטוח הבריאות הקיים כולל את מגוון הכיסויים הביטויים שבהם מעוניין העובד וכמו כן, נבחנת האפשרות להוזלת עלויות.

מחלקת עזיבות עבודה

שגיא-יוגב מלווה את העובד והמעסיק גם בעת עזיבת עבודה, כולל ביצוע תקינות צבירות פיצויים, הפקת טופסי עזר ל-161 ,סיוע לעובד לגבי פדיון כספי פיצויים וביצוע הסדרי ריסק זמניים.
בנוסף, לקוחותינו מוזמנים להמשיך לקבל מאתנו שירות במעסיקם החדש.

מערך תביעות מנוסה ומקצועי

אלפי לקוחות נעזרים במערך התביעות של שגיא-יוגב, ומנהלים באמצעותנו מעל 500,5 תביעות ביטוח בשנה בתחומי הבריאות, חיים, אובדן כושר עבודה וכיו”ב.

מחלקת פרישה

לשגיא-יוגב התמחות וניסיון רב בטיפול בתהליכי פרישה, כולל שירותי תכנון פרישה מתקדמים, התאמת הפתרון למערכת המס ומקסום ההטבות תוך שימוש במערכת פרישה ייחודית ומתקדמת.

מערכת משובים מתקדמת

שגיא-יוגב מפעילה מערכת משובים מתקדמת שמטרתה היא בקרת רמת השירות בקרב לקוחותינו. בסיום כל פגישה או אחת לתקופה, נעביר לעובד שאלון דיגיטלי לבדיקת שביעות הרצון שלו מהשרות שקיבל. אנו משתפים בשקיפות מלאה את המעסיקים בממצאי הסקר.

יצירת הסכמי הטבות למעסיק ולעובדיו

לתאום פגישה

    כל הזכויות שמורות לשגיא יוגב סוכנויות לביטוח (1988) בע”מ - חברת בת של קבוצת מגדל | תנאי שימוש | סודיות ופרטיות
    כניסה לאזור אישי